Fotografie a rozhovory s nejúspěšnějšími sportovci roku 2020 okresu Klatovy
Autor Pavel Šot, publikováno 15.3.2021
zobrazeno 72x,komentářů 0

V Klatovském deníku vyšel 15. března velký článek o anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2020 okresu Klatovy, kterou každoročně pořádá Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy. Kromě výsledků článek obsahuje i několik rozhovorů a fotografií oceněných sportovců:

 

https://klatovsky.denik.cz/…tml

 

 

Rozhovor s vítězkou ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2020 okresu Klatovy v kategorii dospělí - jednotlivci kanoistkou Antonií Galuškovou (Klatovský deník 17.3. 2021):

 

https://klatovsky.denik.cz/…tml

 

 

Rozhovor s Lukášem Zahradníkem - kapitánem družstva Klubu stolního tenisu Klatovy, které v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2020 okresu Klatovy zvítězilo v kategorii dospělí - kolektivy (Klatovský deník 18.3 2021):

 

https://klatovsky.denik.cz/…tml

 

 

Rozhovor s fotbalistou SK Klatovy 1898 Adamem Aiznerem, který v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2020 okresu Klatovy obsadil 5. místo v kategorii dospělí - jednotlivci (Klatovský deník 22.3. 2021):

 

https://klatovsky.denik.cz/…tml

 

 

Odkaz na článek Klatovského deníku ze dne 13. března, ve kterém nám členové KST Klatovy oznamují smutnou zprávu, že nás v únoru navždy opustil v nedožitých 68 letech Ing. Jiří Kinský, dlouholetý předseda klatovského klubu a funkcionář Okresního svazu stolního tenisu Klatovy. Velké poděkování za jeho práci a čest jeho památce.

 

https://klatovsky.denik.cz/…tml 

 

 

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy, z.s. je regionální složkou celostátní sportovní organizace České unie sportu a sdružuje tělovýchovné jednoty a sportovní kluby se sídlem na území okresu Klatovy.  Posláním PSS Klatovy je podporovat sport a tělesnou výchovu, zastupovat a chránit zájmy sdružených spolků, metodickou, poradenskou a servisní činností vytvářet příznivé podmínky pro rozvoj sportovní činnosti a provoz sportovních zařízení. Prostřednictvím PSS Klatovy jsou jednotliví členové automaticky i členy ČUS.

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy, z.s. aktuálně sdružuje 71 sportovních klubů a tělovýchovných jednot s celkovým počtem přes 7 tisíc členů.
KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář:

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy (okresní sdružení ČUS) finančně podporuje


Užitečné odkazy

cuscz.cz
Oficiální stránky České unie sportu
cuscz.cz/...zpravodaj
Zpravodaj České unie sportu
msmt.cz/sport-1
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
rejstriksportu.cz
Rejstřík sportovních organizací, sportovců, trenérů a sportovních zařízení
or.justice.cz
Veřejný rejstřík a Sbírka listin - Inteligentní formulář
iscus.cz
Informační systém ČUS
manuál IS ČUS
Manuál k Informačnímu systému ČUS
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
Přihláška do PSS okresu Klatovy / ČUS
Přihláška do PSS okresu Klatovy / ČUS
COVID PORTÁL
Aktuální opatření a výklad k jednotlivým činnostem