NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVCI OKRESU KLATOVY ZA ROK 2010
Autor Jiřina Patlejchová, publikováno 4.1.2011
zobrazeno 896x,komentářů 0

Dnes, 4.ledna 2011,  uveřejnil Klatovský deník přehled všech nominovaných sportovců, trenérů, rozhodčích a sportovních kolektivů, kteří si svými výkony v roce 2010 vybojovali právo nominace na vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Klatovy za rok 2010.

Uveřejněných 77 jednotlivců a 14 sportovních kolektivů bylo nominováno především sportovními svazy Pošumavského sportovního sdružení Klatovy, tělovýchovnými jednotami a sportovními kluby i dalšími sportovními organizacemi mimo ČSTV. Svůj podíl odvedl Klatovský deník, který má ucelený přehled o význačných sportovních výkonech i osobnostech jednotlivých sportovních odvětví. Ten také vyhlašuje opětovně čtenářskou anketu o nejúspěšnějšího sportovce čtenářů Klatovského deníku, který bude představen na slavnostním galavečeru.

Z uvedených nominovaných sportovců vybere odborná porota složená ze zástupců Pošumavského sportovního sdružení a Klatovského deníku ty nejúspěšnější v různých kategoriích, a tento užší výběr představí na slavnostním galavečeru, který se bude konat ve středu 9.února 2011 v klatovském kulturním domě Družba od 18,00 hodin. Na toto vyhlášení je zvána široká veřejnost, která i v minulých ročnících zcela zaplnila prostory kulturního domu.

Vyhlašovateli této ankety jsou Deník a Pošumavské sportovní sdružení Klatovy za spolupráce produkční agentury ČOK-CZ, partnerem je Město Klatovy a celá řada oficielních partnerů.

 
KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář:

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy (okresní sdružení ČUS) finančně podporuje


Užitečné odkazy

cuscz.cz
Web České unie sportu
cuscz.cz/...zpravodaj
Zpravodaj České unie sportu
msmt.cz/sport-1
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
rejstriksportu.cz
Rejstřík organizací, sportovců a zařízení
Manuál řízení
Manuál řízení sport. klubu
Pojištění členů
Pojištění členů ČUS
iscus.cz
Informační systém ČUS
manuál IS ČUS
Manuál k Informačnímu systému ČUS
Národní sport. agentura
Národní sportovní agentura
Přihláška do PSS
Přihláška do okresního sdružení ČUS
COVID PORTÁL
Aktuální opatření a výklad k jednotlivým činnostem
Veřejný rejstřík
Podání do veřejného rejstříku