Zasílání nominací na vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Klatovy
Autor Jiří Klouda, publikováno 15.11.2022
zobrazeno 59x,komentářů 0

Pošumavské sportovní sdružení pořádá další ročník ankety Nejúspěšnější sportovec okresu Klatovy, tentokrát za rok 2022. Každoroční akce bude mít letos jednu novinku, a tou je forma nominací jednotlivých sportovců, trenérů či kolektivů. Kromě zástupců tělovýchovných jednot, sportovních organizací a okresních svazů může online nominaci zaslat také veřejnost, a to prostřednictvím následujícího formuláře nejdéle do 11.12.2022 - https://forms.gle/TbwjAaLPom2aXpb97. Případné prosincové úspěchy budou zohledněny i dodatečně. Nominaci lze zaslat ve všech kategoriích najednou, nebo klidně jen v některé z kategorií, případně je možné nominační formulář vyplnit i vícekrát. Nominace se týká pouze sportovců, kteří jsou aktuálně členy sportovních organizací okresu Klatovy.

O finální nominaci rozhodne odborná komise, která vybere ty nejúspěšnější sportovce za rok 2022 v kategoriích: jednotlivci dospělí, jednotlivci mládež, trenér, rozhodčí, kolektiv dospělí a kolektiv mládeže. Slavnostní vyhlášení se uskuteční v úterý 28.2.2023 od 17:00 v klatovském divadle a celý slavnostní galavečer bude doprovázen bohatým kulturním programem. Ocenění sportovci budou předem informováni s pozvánkou na akci.

Vstup na slavnostní vyhlášení je zdarma, lístky si můžete předem rezervovat na telefonním čísle 420 725 833 650 nebo na emailu pssklatovy@seznam.cz u Jiřího Kloudy.
KOMENTÁŘE

Jméno:

Vložit komentář:

Pošumavské sportovní sdružení okresu Klatovy (okresní sdružení ČUS) finančně podporuje


Užitečné odkazy

cuscz.cz
Web České unie sportu
cuscz.cz/...zpravodaj
Zpravodaj České unie sportu
msmt.cz/sport-1
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
rejstriksportu.cz
Rejstřík organizací, sportovců a zařízení
Manuál řízení
Manuál řízení sport. klubu
Pojištění členů
Pojištění členů ČUS
iscus.cz
Informační systém ČUS
manuál IS ČUS
Manuál k Informačnímu systému ČUS
Národní sport. agentura
Národní sportovní agentura
Přihláška do PSS
Přihláška do okresního sdružení ČUS
COVID PORTÁL
Aktuální opatření a výklad k jednotlivým činnostem
Veřejný rejstřík
Podání do veřejného rejstříku